Підтримка Каміни Жарко

Підтримка Каміни Жарко сторінка на якій Ви можете переглянути поширені запитання замовників і відповіді фахівців. Принцип підтримки Жарко для потенційних споживачів, і для купили продукцію Жарко «Споживачі».

Політика підтримки в період (до придбання продукції).

Наша політика ґрунтується на підтримці загальної технологічною інформацією потенційних замовників. Майбутній володар продукції Жарко може тут прочитати підтримку в період до покупки. А так же в період монтажу або установки продукції наприклад камінної топки.

  • Потенційні замовники можуть переглядати сторінку ознайомлюватися з політикою підтримки для споживачів продукції Жарко.
  • Ознайомитися з технічними характеристиками продукції. Задати питання менеджеру і одержати пояснення характеристик продукції.
  • Ознайомитися з інструкцією продукції Жарко.
  • Задати питання через соціальні мережі або через електронну пошту по монтажу або установки продукції Жарко.

Ви встановлюєте каміни?

Ні, ми виробник Жарко.

Ви можете мені порадити майстра монтажника?

Ні Ми не Надаємо інформацію про базу майстрів потенційнім замовникам, ця інформація только для купили продукцію.

Ви можете мені прорахувати скільки мені обійдеться монтаж водяного каміна?

Ви можете замовити пропозицію на покупку камінної топки з водяним контуром від менеджера продажів. Вони висилають потенційним споживачам пропозицію на приблизну вартість витрат установки і матеріалів. Точну інформацію прораховує майстер монтажник виходячи з планування будинку і кількості витрачених витратних матеріалів, в процесі монтажу.

Ви можете мені прорахувати скільки мені обійдеться монтаж повітряного каміна?

Ні, установку повітряного каміна ми не прораховуємо, і не даємо оцінювачів для прорахунку. Ціна монтажу може бути як мінімальною так і захмарною залежно від Вашого бажання.

Встановиться Ваша камінна топка Жарко до мене в будинок?

Так встановиться все камінні топки Жарко відповідають загальноприйнятому стандарту монтажу. Ви можете перестрахуватися і вислати план будинку із зазначенням місця монтажу каміна нам. Спеціаліст перегляне і дасть усну відповідь. Примітка (креслення установки каміна в плані ми не робимо і не висилаємо потенційним замовникам).

Ви несете відповідальність за установку Вашим запропонованим майстром?

Ні ми не несемо не якийсь відповідальності. Ви повинні укласти договір відповідальності монтажу з майстром.

Політика підтримки в період (після придбання продукції).

Наша мета

Ми прагнемо надати замовникам повне задоволення придбаної у нас продукцією Жарко. У всі етапи підтримка більш ніж Важлива аж до її експлуатації. Якщо у Вас є пропозиції, ми просимо пишіть, і ми обов’язково розглянемо і дамо відповідь. З повагою колектив Жарко.