Каміни майстра

Каміни майстра

Каміни майстра по праву вважаються одними з кращих в Україні. Майстерня в 2018 році зросла до 12 висококласних майстрів. Майстерня спеціалізується на будівництві всіх видів барбекю камінів і саун. Майстри постійно вдосконалюють майстерність навчаючись на виїзних майстер класах в Україні і за кордоном. Мають сертифікати відповідності заводу Жарко на установку камінів печей і саун в Україні. Монтаж відбувається практично по всій Україні.

 

Майстри в майстерні

 

Майстри в майстерні зацікавлені в якісному виконання так як поганий відгук може позбавити його сертифіката монтажника. Крім того майстра повністю самостійні в фінансових винагороду від замовника. Ціна за монтаж каміна барбекю або сауни у артілі мінімальна тому як існує конкуренція в артілі і поза. Крім того майстра монтажники в залежності від рейтингу і виконаних робіт щомісяця стимулюються винагородами та призами.

 

Авторські роботи майстерні

 

Авторські роботи майстерні унікальні в технічними розробками і оригінальними рішеннями дизайну. Пряма співпраця артілі з дизайнерами та інженерами від заводу Жарко, гарантує замовнику професійну установку каміна сауни або барбекю. У 2018 році було прийнято рішення відкриття магазину Жарко спільно з майстерні.

 

Відмінність майстерні від конкурентів.

 

Майстерня тлічается від інших в Україні не тільки репутацією якості і виконаною роботою. Майстерня встановлює тільки камінні топки Українського виробника Жарко. До такого висновку і визначенню вони прийшли пройшовши через численні установки імпортних камінних топок. А в 2010 році після першої установки топки Жарко майстром було прийнято рішення повністю перейти на каміни Жарко. В даний час не дивлячись на загальну кризу в Україні майстерня має постійне зростання, хорошу репутацію і подяки від колишніх замовників. Раніше слава майстра передавалися від сусіда до сусіда. У 2018 року ми вирішили підтримати майстерню і встановити його сторінку з роботами на сайт Жарко.

 

Фото відео камін саун барбекю майстра.

 

Не всі роботи майстра раніше фіксувалися, але ми постараємося знайти якомога більше його робіт і встановити їх на сторінку каміни майстра. Якість знімків природно поки бажає кращого, тому як майстер не приділяв увагу через постійної завантаженості. Ми постараємося переконати його і з часом ми впевнені побачимо більш якісні відео і фото робіт майстерні.

 

Камінна топка AIR 740 Жарко

Встановлена майстрами з майстерні.

Кам’янка Магія Вогню

Кам’янка Магія вогню виробництво Жарко встановлена майстрами.

 

Камінна дверцята Жарко в барбекю

Дверцята Жарко виконані за унікальною технологією без зварювання методом вирубки з цілісного листа стали. Такі дверки не схильні до деформації і не чим не поступаються чавунним.

Порошкова спека стійка фарба на дверцятах Жарко гарантовано захищає від корозії і іржі на довгі роки.

Барбекю від майстерні

Барбекю комплекс виконано з Українським орнаментом