Фото галерея камінів Жарко

Фото галерея камінів Жарко

Фото галерея камінів Жарко представляє фото камінів з топками Жарко. Унікальні роботи майстрів мулярів і дизайнерів з топками Жарко. Каменярі представляють фотографії робіт для оцінки відвідувачами сайту Жарко. Дизайнерські роботи допоможуть потенційним замовникам знайти рішення авторського дизайну каміна для свого будинку. Не секрет сучасний інтер’єр будинку це унікальність і авторство. Камін в будинку це основа приречення майбутнього інтер’єру всього будинку. Вибір унікального інтер’єру серед однотипних камінів може нанівець звести зусилля створення затишку в домі або квартири.

 

Фото галерея камінів Жарко оголошує конкурс в 2019 році

 

Фото галерея камінів Жарко оголошує конкурс на кращу роботу облицювання каміна в 2019 році з камінною топкою Жарко. Конкурс для майстрів на краще втілення монтажу каміна включає дизайн самого каміна. Для участь в конкурсі майстер повинен відіслати нам фотографію каміна з топкою Жарко. В кінці 2019 року фотографія каміна яка набере більшість лайків відвідувачів сайту, буде вважатися виграшною і майстер отримає приз камінну топку Жарко «AIR Пегас V» c гільйотиною дверцятами. Крім того майстер отримає запрошення до Канади на майстер клас і підвищення кваліфікації.

 

Супер можливості і приз для Дизайнерів

 

Другий приз оголошується для дизайнерів на кращу роботу дизайну каміна в інтер’єрі з камінною топкою Жарко. Приз в кінці 2019 року камінна топка і запрошення до Канади для підвищення кваліфікації. Для участі в конкурсі дизайнер повинна відправити нам фотографію, яка буде розміщена цьому сайті. Фото яке набере більшість лайків відвідувачів сайту, буде вважатися виграшною.

 

Фото галерея камінів Жарко для професіоналів

 

Фотогалерея камінів Жарко не тільки для відвідувачів але і для професіоналів камінного справи, ми сподіваємося що все знайдуть тут креативні ідеї і зможуть у платити їх в життя. Дизайнери зможуть представити замовнику свої ідеї та отримати замовлення на дизайн будинку або квартири не тільки в Україні.