Комплектуючі для печі від Жарко

Комплектуючі для печі від Жарко

Комплектуючі для печі від Жарко виконані на сучасних верстатах ЧПУ. В основу конструкцій лягли побажання майстрів, пічників і дизайнерів. Сучасні технології виробництва дозволили виробляти продукцію, яку раніше було неможливо зробити. На сьогоднішній день чавунні комплектуючі для печей, які раніше володіли кращими якостями, зрівнялися з сталевими, а в деяких показниках навіть поступилися їм.

 

Сталеві комплектуючі для печі

 

Сталеві комплектуючі для печі від Жарко мають кращі технологічні якості, так як мають більше варіантів обробки продукції. Беззаперечним є і перевага стали в варіантах дизайну. Чавунні плити печей на сьогодні вже не так ефективні, так як мають ряд проблем з довговічністю і естетикою. Експлуатація чавунних виручених плит показує, що з часом, під впливом вогню, вони прогинаються і лопаються, не дивлячись на запевнення виробників про міцність чавуну. Не секрет, що раніше вироблені сталеві плити, так само під впливом вогню прогиналися, але при цьому не лопали. Сьогодні випускають спеціальну жаростійкий сталь, яка перевершує чавун по жаростійкості.

 

Сталева плита від Жарко для печі

 

Сталева плита від Жарко для печі виконується з 10 мм стали з спеціальними розширювальними прорізами і додатковими ребрами жорсткості. Прорізи розширення не дозволяють плиті роздутися або вигнуться при теплових розширеннях. Ребра жорсткості призначені для утримання площині плити від провисання, під покладеними на плиту вагою каструль і сковорідок. Сталева плита по теплопровідності перевищує чавун і каструлі нагріваються швидше. Не варто плутати тепло накопляемость з теплопровідністю, яка у чавуну через її пористу структуру безсумнівно краще.

 

Дверцята Жарко для печі

 

Дверцята Жарко для печі виконуються на сучасних верстатах ЧПУ з 3 – 4 мм стали, методом вирубки з цілісного листа металу. Такий метод виготовлення дозволяє уникнути зварювання профілів дверки. Дверцята печі без зварювальних швів не деформується під впливом високих температур і має герметичність, правильну симетрію. Такі сталеві дверки не поступаються чавунним, а навпаки естетично більш красиві і довговічні.

 

Духовка Жарко в піч

 

Духовка Жарко в піч виконується з 3 – 4 мм чорної сталі з нержавіючими декоративними вставками, товщиною 1 мм. Духовка проводитися в двох варіантах: в стандартній прямокутній формі і в арочної напівкруглої форми. Дверцята духовки відкривається на себе методом конверта до горизонтального положення, тим самим перетворюючи дверку в тимчасову полку. Така поличка незамінна коли потрібно зробити пробу готує в духовці їжі. Каструля або сковорідка висувається на поличку з духовки і знімається проба їжі ложечкою без праці. Дверцята закривається просто: спочатку піднявши, трохи притискуєте її до лицьової частини духовки, потім відпускаєте і вона під своєю вагою закривається. Всім відомо, що простору відкриття і закриття духовки під час приготування їжі, дуже важлива.

 

Так-же ми виконуємо під замовлення, будь-якого розміру, куточки для плит печей з цільного шматка нержавіючої сталі, методом вирубки без зварних швів. Куточок виконується в опуклій формі з загином для кращого охолодження. Адже основна функція куточка це не краса обрамлення плити, а безпеку знаходження біля неї людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *