Камінні дверці в камін

Камінні дверці в камін

Камінні дверці в камін є важливою складовою частиною в каміні. Від надійної роботи камінної дверцята залежить безпека, економічність і ефективність горіння вогню в каміні.

Раніше в будинку встановлювали каміни тільки відкритого типу з шамотної цегли. Так-же і в даний час багато хто будує каміни з цегли, вважаючи за краще в каміні більш живий і старовинний вигляд. Саме в побудованих з шамотної цегли камінах, незамінною частиною стали камінні дверцята, які додають економічність і безпеку горіння вогню.

Існує безліч камінних дверцят, але все можна розподілити на два види: герметичні і не герметичні.

Чи не герметичні камінні дверцята встановлюють в каміни для захисту приміщення від іскор вогню і як декоративна прикраса. Вони популярні в Америці і Канаді.

Герметичні камінні дверцята встановлюють в каміни для захисту від іскор приміщення і економічності згоряння дров. Популярні в СНД і Європі.

Установка стандартних дверцят в каміни побудовані з шамотної цегли неможлива, так як всі каміни відрізняються за формою і розмірами. Камінна дверцята виконана на замовлення, є єдино правильним рішенням для даного каміна.

Виробництво камінних дверцят в світі.

Не секрет, що у виробництві камінних топок самої основоположною і трудомісткою частиною є саме виготовлення камінної дверцята. Копітка і трудомістка робота виробництва камінних дверцят, змусила відмовитися багато заводів Європи від випуску даного товару під замовлення.

Камінні дверці Жарко

Спільне підприємство України і Канади Жарко виробляє камінні дверцята за індивідуальним замовленням. Підприємство Жарко є лідером виробництва камінних дверцят в Україні і в Європі. Камінні дверці Жарко сертифіковані, виконуються по виробленим технічним умовам і стандартом заводу Жарко. Камінні дверці виконані за індивідуальним замовленням від Жарко сьогодні є кращими за якістю, визнані навіть конкурентами.

Камінні дверці Жарко мають ряд переваг:

– унікальну систему охолодження рами дверки – повітря проходить в рамі охолоджує її, а в подальшому служить для горіння вогню в каміні;

– повітряну бар’єрну систему захисту скла дверки від кіптяви, яка гарантує чистий огляд вогню в каміні;

– порошкова вогнетривка фарба гарантує стійкість до стирання і свіжість виду дверки протягом багатьох років її експлуатації.

– технологія виготовлення дверки з цілісного листа жарастойкой стали методом вирубки без зварювання рами на кутах дверцята гарантує чіткість контуру і відсутність деформацій під час температурних розширень.

– жарастоукое скло встановлюється в дверцята тільки від світового лідера з Німеччини SHOOT ROBАX.

Камінні дверці в Україні.

Останнім часом в Україні стало багато фальшивих дверцят і сумнівних виробників, які не що мають не сертифікацію не документацію на виробництво. Увага камінні дверцята в камін є важливим і відповідальним вибором для безпеки будь-якого будинку. Не варто довірятися сумнівним виробникам дверцят виконані без технічних умов та сертифікації, кустарним способом, які не безпечні для застосування.

В Україні тільки завод Жарко має технічну документацію та сертифікати на дверцята під замовлення, так як вся документація яка існує в Україні для виробництва дверцят на замовлення розроблялося тільки заводом Жарко і нікому більше передавалася й не купували. Всі сертифікати якості на камінні дверцята Жарко Ви можете подивитися на офіційному сайті Жарко.

https://www.youtube.com/watch?v=8ztxHbwzg4w&feature=emb_logo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *