Каміни Жарко

Наша стратегія орієнтована на створення унікальних і якісних продуктів.

Камінні повітряні топки AIR

Камінні повітряні топки AIR це класичні сталеві, герметичні і без шиберні каміни для систем з повітряним опаленням будинку.

Перейти в розділ

Каміни з водяним обігрівом AQUA

Камінні повітряні топки AIR це класичні сталеві, герметичні і без шиберні каміни для систем з повітряним опаленням будинку.

Перейти в розділ

Про компаніюкаміни Жарко

 

З 5 травня 2004 року була відкрита ПП по виробництву і монтажу дверцят в камін. Маленьке виробництво за короткий період часу виросло в повноцінний завод. На даний момент це вже Українсько Канадське підприємство.

Каміни Жарко сторінка нашої історії освіти і зростання в Україні. На чому грунтується наші принципи ідеї цілі бачення бізнесу в Україні та за кордоном.

Каміни Жарко мета досягнення успіху і визнання в Україні та за кордоном. Визнання українських камінів і печей для саун, одними з кращих в світі.

Детальніше

СТРАТЕГІЯ

Наша стратегія орієнтована на створення унікальних і якісних продуктів. Пошук унікальних технологій енергозбереження. Гармонійне співвідношення технологій в продуктах.

ДИЗАЙН

Унікальність нових стилів дизайну, гармонія з технічними особливостями продукту. Сучасний унікальний погляд, без орієнтації на наслідування або копіювання.

ПІДТРИМКА

Підтримка продукту є для нас головним пріоритетом. Ви можете отримати загальну консультацію у менеджерів, технічну - у інженерів. Для зручності користування створена сторінка на Facebook і контактна форма на цьому сайті.

InstagramСлідкуйте за нас в соц мережах