11ибьо

Фірмовий магазин Жарко

У нашому магазині Жарко.
З 5 травня 2004 року була відкрита ПП по виробництву і монтажу дверцят в камін. Маленьке виробництво за короткий період часу виросло в повноцінний завод. На даний момент це вже Українсько Канадське підприємство.

Стратегія

Наша стратегія орієнтована на створення унікальних і якісних продуктів. Пошук унікальних технологій енергозбереження. Гармонійне співвідношення технологій в продуктах.

Дизайн

Унікальність нових стилів дизайну, гармонія з технічними особливостями продукту. Сучасний унікальний погляд, без орієнтації на наслідування або копіювання.

Підтримка

Підтримка продукту є для нас головним пріоритетом. Ви можете отримати загальну консультацію у менеджерів, технічну - у інженерів. Для зручності користування створена сторінка на Facebook і контактна форма на цьому сайті.

Наша команда

Наша команда професіоналів Жарко

Ірина

Власниця

Ірек

Інженер конструктор

Мар’яна

Менеджер оптових продажів

Роман

Директор Жарко

Іванна

Менеджер консультант

Антон

Менеджер консультант

Питання і відповіді на facebook

2 недель назад

Камины Жарко

Монтаж каминов Жарко от мастерской Булана. ... Смотрите большеПоказать меньше

Video image

 

Оставить комментарий на Facebook

3 недель назад

Камины Жарко

#blackfriday #sale #discount #знижка #знижка #скидки #чернаяпятница #жарко #заводжарко #камин #камины #топкакаминнаяжарко #камянки #сауни #печивбаню #дверкиназаказ #продукцияжарко #продукціяжарко ... Смотрите большеПоказать меньше

#blackfriday #sale #discount #знижка #знижка #скидки #чернаяпятница #жарко #заводжарко #камин #камины #топкакаминнаяжарко #камянки #сауни #печивбаню #дверкиназаказ #продукцияжарко #продукціяжарко

2 месяцов назад

Камины Жарко

Супер камин в Канаде ... Смотрите большеПоказать меньше

Супер камин в Канаде

2 месяцов назад

Камины Жарко

Жарко AIR правая установлена мастерской Булана ... Смотрите большеПоказать меньше

Загрузи больше