Магазин камінів і саун Жарко в Україні

Магазин камінів і саун Жарко в Україні це якість товару перевірене в Канаді. Камінні топки AIR розроблені в Канаді для Українського та Європейського ринку. Якість збірки продукції і використовувані матеріали постійно контролюються на всіх етапах виробництва. Випробування продукції проходять в Канаді.

Каміни Жарко AIR

Каміни Жарко AIR мають ряд унікальних розробок функціональності топки, які були запатентовані нами в Канаде.Основное гідність топки її висока безпека використання, на рівні вимоги в Канаді, що набагато більше ніж в Європі або Україні. Крім того топка має високий ККД і рекордно низькими викидами в навколишнє середовище. Дверцята виконана з цілісного листа стали без зварювальних швів що набагато краще має чіткий контур діагоналей і не деформується при нагрівання.

Камінні топки AQUA

Камінні топки AQUA з водяним контуром визнані одними з кращих в даному класі. Мають високу продуктивність і відмінно зарекомендувала себе як альтернатива газовим котлам опалення будинків. Дві водяні системи в топці AQUA, яка одна служить на підвищення температури води інша на охолодження, забезпечує повну безпеку роботи.

Камінні дверки Жарко

Камінні дверки Жарко на даний момент не тільки кращі а й були першими які були зроблені заводом Жарко в Україні. Популярність і якість дверцят Жарко поза конкуренцією і на даний момент. Без сумніву виробники і конкуренти намагаються повторити успіх виробництва дверцят Жарко. Але наш величезний досвід нові технології виробництва на ЧПУ верстатах залишило позаду всіх конкурентів в Україні і за кордоном.

Піч кам’янки

Піч кам’янки “Магія вогню” і “ЕКО” це абсолютно новий не тільки революційні дизайн але і технологія камери згоряння і пара освіти. Які гарантують не тільки справжній легкий пар в сауні або лазні але і практичність з довговічністю.

Гарантія підтримка

Важливо професійна підтримка в установці і обслуговування для нас є головним пріоритетом і нашу репутацію. Адже не секрет що довіра до якості виробленої в Україні у населення кульгає, і завод Жарко докладає всіх зусилля на довіру до якості товару і обслуговування вироблене в Україні.