Камінні дверці під замовлення Жарко

Камінні дверці під замовлення від Українсько-Канадського підприємства «Жарко»  виробляє камінні дверки   за індивідуальними розмірами. Підприємство Жарко є лідером по виробництву камінних дверцят в Україні і  Європі.  Дана продукція сертифікована та виготовляється згідно технічних умов  та  стандартів заводу-виробника. Камінні дверки  Жарко на  сьогодні є найкращими за якістю, що було визнано навіть конкурентами.

Камінні дверці під замовлення опис моделей

Підприємство Жарко виготовляє дверки для відкритих камінів декількох модифікацій: – зовнішня дверка в камін. Зовнішня дверка розміщена зовні камери згоряння на лицьовій частині камінного порталу, і виступає в сторони на 38 мм. Дані дверки можуть виготовлятися в декількох варіантах: * тип А (стандартний) – дверка виступає на всі чотири сторони

Каминная-дверца
  • * тип Б – дверка виступає з трьох сторін (права, ліва, верх), а нижня частина дверки розташована на рівні дна камери згоряння каміну (без виступу вниз)
Каминная-дверца-тип-Б Каминная-дверца-тип-Б2 Каминная-дверца-тип-Б3
  • * – тип В – дверка виступає по праву і ліву сторону, а верхній і нижній край дверки розташований на рівні відповідно нижнього і верхнього вікна камери згоряння каміну.* – тип Г – дверка виступає внизу і вгорі, а права і ліва сторони монтуються на рівні з топковою камерою каміну.* – внутрішня дверка в камін. Внутрішня дверка в камін монтується всередину камери згоряння каміну.
Каминная-дверца-тип-Вн Каминная-дверца-тип-Вн2

Дані моделі дверок можуть виготовлятися в декількох варіантах, а саме: з окантовкою – по чотирьох сторонах; – по трьох сторонах; – по двох сторонах; -з однієї сторони . Окантовка – планка шириною від 17мм (за бажанням замовника). Окантовка призначена для закриття розширювального проміжку.

Розширювальний проміжок – відстань  2-4 мм, що утворюється між дверками та топковою камерою. Він заповнюється по периметру дверки вогнетривким шнуром. Розширювальний проміжок обов’язковий, оскільки дверка при нагріванні розширюється, і без розширювального проміжку вона буде руйнувати кладку в місцях зіткнення з нею.

Увага! Монтаж дверки без розширювального проміжку може спричинити до пошкодження дверки, і дана дверка автоматично виключається від гарантійного зобов’язання виробника. Камінні дверці під замовлення Жарко комплектуються анкерами (діаметр 8 мм) з кріпильними гвинтами.

Камінні дверці під замовлення. Поетапна інструкція монтажу .                                                              – вставляємо дверку в пройом каміну

– в топковій камері каміну будівельним олівцем позначаємо місця отворів для анкерів – забираємо дверку і в зазначених місцях свердлимо отвори свердлом 10 мм та продуваємо від пилюки. – отвори обов’язково шприцуемо вогнетривким герметиком червоного кольору з вогнетривкістю не менше 300 градусів.

Увага! Категорично не можна заповнювати отвори іншими герметиками, а саме високотемпературними чорного кольору або низькотемпературними. Герметик в 300 градусів еластичний при висиханні, анкер амортизується в місцях кріплення дверки, коли вона нагрівається і розширюється від вогню в каміні. .

– встановлюємо анкера і обережно витираємо зайвий герметик – встановлюємо дверку на її місце в топковій камері каміну – обережно вкручуємо регулюючі гвинти, через монтажні отвори рами в анкера і залишаємо дверку до повного висихання герметика. Приблизно на добу. – після висихання оглядаємо дверку на міцність кріплення. Якщо регулюючі гвинти мало затягнуті, то підтягуємо їх, але не сильно.                                                                                                                                                                  Для зручності монтажу камінні дверці під замовлення можна зняти з рами. Для цього: викруткою відкручуєте по черзі верхній і нижній навіси дверки. Обов’язково притримуєте дверку від її падіння. Рекомендується, проводити демонтаж дверки удвох, щоб дверка не впала. Кожен навіс має два гвинти. Після відкручування гвинтів обережно знімаєте дверку, враховуючи, що дверка зі склом і її різке падіння або удар, може спричинити до розбиття скла в ній. Процес встановлення дверки до рами відбувається в зворотній послідовності. Підприємство Жарко виробляє на замовлення складні форми дверок в каміни. Можливі варіанти: прямокутні, арочні одно- і двостворчаті, бічні з правим і лівим додатковим склом, а також дверки неправильної форми (на скіс та інші). Нестандартні дверки проектуються нами індивідуально під камін замовника. Також ми виробляємо дверки з кольорових металів.

Ціни на камінні дверки під замовлення.

Ціни на камінні дверці під замовлення розраховуються за формулою, вартість  залежить від типу і форми дверки.  Для розрахунку ціни  Ви повинні заміряти основні розміри пройому топкової камери, зробити фото каміну  і всю інформацію відправити нашим менеджерам на  емейл , або ж  заповнити форму замовлення на сторінці, після запиту менеджер зробить Вам креслення дверки і прорахує вартість Вашого замовлення. Якщо зауважень до креслення не буде, Вас  влаштовує ціна і терміни виготовлення  Ви оплачуєте  рахунок згідно Вашого замовлення.  Після поступлення коштів менеджер віддає дверку в роботу.

Фото каминные дверки на заказ