Каміни майстра Булана

Каміни майстра Булана з Вінниці по праву вважаються одними з кращих в Україні. Майстерня Булана в 2018 році зросла до 12 висококваліфікованих майстрів. Майстерня спеціалізується на будівництві всіх видів барбекю, камінів і саун. Майстри постійно вдосконалюють майстерність навчаючись на виїзних майстер класах в Україні і за кордоном. Мають сертифікати відповідності заводу Жарко на встановлення камінів, печей і саун в Україні. Монтаж відбувається практично по всій Україні.

Майстри в майстерні Булана.

Майстри в майстерні Булана зацікавлені в якісному виконанні своїх робіт, оскільки поганий відгук може позбавити майстра сертифікату монтажника. Крім того майстри повністю самостійні в фінансових розрахунках з замовником. Ціна за монтаж каміну, барбекю, сауни у артілі мінімальна, оскільки існує конкуренція в артілі і поза її межами. Крім того майстри монтажники в залежності від рейтингу виконаних робіт щомісяця стимулюються винагородами та подарунками.

Авторські роботи майстерні Булана.

Авторські роботи майстерні Булана унікальні технічними розробками і оригінальними рішеннями дизайну. Пряма співпраця артілі з дизайнерами та інженерами від заводу Жарко, гарантує замовнику професійне встановлення каміну, сауни чи барбекю. У 2018 році керівниками ТОВ Жарко було прийнято рішення спільно з майстернею Булана відкрити магазин Жарко в місті Вінниці.

Відмінність майстерні Булана від конкурентів.

Майстерня Булана відрізняється від інших в Україні не тільки репутацією якості але і виконаною роботою. Майстерня Булана встановлює тільки камінні топки Українського виробника Жарко. До такого висновку вони прийшли пройшовши через численні встановлення імпортних камінних топок. А в 2010 році після першого монтажу топки фірми Жарко майстрами було прийнято рішення  повністю відмовитися від  камінів інших  виробників і працювати з  продукцією фірми  Жарко. В даний час не дивлячись на загальну кризу в Україні майстерня Булана має постійне зростання, хорошу репутацію і подяки від колишніх замовників. Раніше слава майстра Булана передавалася від сусіда до сусіда. У 2018 року ми вирішили підтримати майстерню Булана і встановити його сторінку з роботами на сайт Жарко.

Фото та відео камінів, саун, барбекю майстра Булана.

Не всі роботи майстра раніше фіксувалися, але ми постараємося знайти якомога більше його робіт і розмістити на сторінку каміни майстра Булана. Якість фото та відео бажає кращого, оскільки майстер не приділяв увагу через постійне завантаження роботою. Ми постараємося переконати його фіксувати свої роботи і з часом ми впевнені побачимо більш якісні відео та фото робіт майстрів з майстерні Булана.

Камінна топка AIR 740 Жарко

Встановлена майстрами з майстерні Булана.

Кам’янка Магія Вогню

Кам’янка Магія вогню виробництво Жарко встановлена майстрами Булана.

Камінна дверцята Жарко в барбекю

Дверцята Жарко виконані за унікальною технологією без зварювання методом вирубки з цілісного листа стали. Такі дверки не схильні до деформації і не чим не поступаються чавунним.

Порошкова спека стійка фарба на дверцятах Жарко гарантовано захищає від корозії і іржі на довгі роки.

Барбекю від майстерні Булана

Барбекю комплекс виконано з Українським орнаментом

Контакти майстерні Булана

zharko100@gmail.com
(096) 446 94 52