Фото галерея камінів Жарко

Фото галерея камінів Жарко представляє фото камінів з топками Жарко. Унікальні роботи майстрів мулярів і дизайнерів з топками Жарко. Каменярі представляють фотографії робіт для оцінки відвідувачами сайту Жарко. Дизайнерські роботи допоможуть потенційним замовникам знайти рішення авторського дизайну каміна для свого будинку. Не секрет сучасний інтер’єр будинку це унікальність і авторство. Камін в будинку це основа приречення майбутнього інтер’єру всього будинку. Вибір унікального інтер’єру серед однотипних камінів може нанівець звести зусилля створення затишку в домі або квартири.

Фото галерея камінів Жарко оголошує конкурс в 2019 році

Фото галерея камінів Жарко оголошує конкурс на кращу роботу облицювання каміна в 2019 році з камінною топкою Жарко. Конкурс для майстрів на краще втілення монтажу каміна включає дизайн самого каміна. Для участь в конкурсі майстер повинен відіслати нам фотографію каміна з топкою Жарко. В кінці 2019 року фотографія каміна яка набере більшість лайків відвідувачів сайту, буде вважатися виграшною і майстер отримає приз камінну топку Жарко “AIR Пегас V” c гільйотиною дверцятами. Крім того майстер отримає запрошення до Канади на майстер клас і підвищення кваліфікації.

Супер можливості і приз для Дизайнерів

Другий приз оголошується для дизайнерів на кращу роботу дизайну каміна в інтер’єрі з камінною топкою Жарко. Приз в кінці 2019 року камінна топка і запрошення до Канади для підвищення кваліфікації. Для участі в конкурсі дизайнер повинна відправити нам фотографію, яка буде розміщена цьому сайті. Фото яке набере більшість лайків відвідувачів сайту, буде вважатися виграшною.

Фото галерея камінів Жарко для професіоналів

Фотогалерея камінів Жарко не тільки для відвідувачів але і для професіоналів камінного справи, ми сподіваємося що все знайдуть тут креативні ідеї і зможуть у платити їх в життя. Дизайнери зможуть представити замовнику свої ідеї та отримати замовлення на дизайн будинку або квартири не тільки в Україні.

Фото галерея камінів Жарко

Камин Рандеву

Камин с топкой AIR LONG

Камин с топкой Жарко AIR LONG в интерьере

AIR Long в камине

AIR LONG в камине

AIR LONG в камине. Каминная топка установлена в уютном кафе под Варшавой.  Ошеломляющий старт в Европе дизайнера Светланы с Киева. Ее первая работа в Европе.

AQUA Tawer камин в доме

AQUA Tawer камин

AQUA Tawer камин в доме работа дизайнера Виктории. На заказ из Канады дизайнер выполнила прекрасный проект камин в доме с топкой Жарко Тауэр.

Жарко камин AIR LONG в интерьере

Жарко камин AIR LONG в интерьере

Жарко камин AIR LONG в интерьере Жарко камин AIR LONG в интерьере дома от дизпйнера. Выполненна в современном стиле для заказчика с Германии. Автоп проэкта Ирина.

Камин AQUA Tawer Жарко

Камин AQUA Tawer Жарко

Камин AQUA Tawer Жарко Камин AQUA Tawer Жарко в интерьере дома. Работа выполнена дизайнерами по заказу с США. Купить каминную топку AQUA Tawer Вы можете ТУТ

Камин АКВА Жарко

Камин АКВА Жарко

Камин АКВА Жарко от дизайнера Светланы с Киева

Барбекю Булана

Барбекю Булана

Барбекю Булана построена в национальном Украинском стиле. Мастерская находится в Виннице, но мастера работают в Украине и Европе.

Камины мастера Булана

Камины мастера Булана

Камины мастера Булана по праву считаются одними из лучших. Мастера устанавливают камины не только по всей Украине, но и в Европе.

Топка Пегас в камине

Топка Пегас в камине.

Топка Пегас в камине, работа дизайнеров города Львова. Дизайн выполнен в современном стиле с учетом пожелания заказчика.

Топка Пегас в камине лира.

Топка Пегас в камине лира

Топка Пегас в камине лира, работа дизайнера Зоряны город Львов. Дизайн в современном арт стиле,подчеркивает гармонию современности и покоя

Каминная топка AIR LONG в современном камине

Каминная топка AIR LONG в современном камине.

Каминная топка AIR LONG в современном камине добавляет стиль динамики времени. Стекло плазма и нержавеющие планки крепления стекла, превращают вид камина в стильный современный экран плазма.

Счастливого рождества Merry Christmas

Счастливого рождества. Поздравляем всех с рождеством. Приготовление в семье у нас это радость для всех. В том числе и нашей птичке “Кики”. Merry Christmas. Congratulations to all with Christmas. Cooking in our family is a joy for everyone. Including our…

Мастер неизвестный

Камины двухсторонние

Камины двухсторонние

Камины двухсторонние Камины двухсторонние с каминной топкой Жарко в интерьере дома.