Завод Жарко

Завод Жарко виробництво камінів

Завод Жарко історія виробництва.

Завод Жарко бере свій початок з 5 травня 2004 року, коли було відкрито ПП по виробництву і монтажу дверцят в камін. Відсутність на ринку України Вітчизняного виробника по виготовленню аксесуарів в печі і каміни, позначилося на нашому швидкому зростанні. Маленьке виробництво розміщене в звичайному гаражі за короткий період часу виросло в орендований цех на Київському заводі обробки металу. Початковий успіх надихнув нас на пошуки нових ідей і технічних розробок в камінному справі.

З 2006 року виробництво дверцят було настільки успішним, що ми почали експортувати їх за кордон. Камінні дверки Жарко славляться у споживачів своєю надійністю, герметичністю і оригінальним живим дизайном.

У 2007 році відкриваються магазини в Києві і Львові, полягає ряд договорів на офіційне дилерство в Україні зарубіжних фірм. Ми успішно представляємо Польські, Німецькі і Чеські фірми виробників камінних топок.

Українські камінні топки

У 2010 році ми припиняємо представництво західних фірм і починаємо виробляти перші Українські повітряні камінні топки Air і топки з водяним контуром Aqua. Топки були спроектовані успішно, завдяки великому досвіду продажів аналогічних товарів, а також інженерної освіти засновника фірми Жарко. Нами було завезено з Америки перші зварювальні апарати Lincoln, а наші талановиті зварювальники робили чудеса в зварюванні топок. Ми пам’ятаємо випадок, коли на виставці в Києві, до нас прийшли німецькі виробники і оглядаючи зварювальні шви довго не могли повірити, що топки зварені людиною, а не ЧПУ роботом. Німецькі виробники приходили до нас і на наступний день, пропонували роботу нашим сварщикам. Це був не єдиний випадок коли західні виробники захопилися не тільки відмінній роботі, а й унікальними розробками в камінних топках

Конкуренція

Але на відміну від захоплення із заходу, в Україні ми зіткнулися з хвилею брехні і бойкоту від конкурентів продають каміни. Коли ми представили Україну топки в камін не поступаються західним за якістю, то у конкурентів продають західні топки стали різко падати продажу. Ними була оголошена негласна війна з дискредитації наших топок в камін.

Не секрет, що жорстка конкуренція з західними виробниками, а також боротьба з брехнею, сильно нас підкосила, але якість топок Жарко від цього не стало гірше і вдячні відгуки наших покупців надихнули нас на нові сміливі дизайнерські й технологічні рішення вже не тільки в камінному справі. І в 2016 році створюються конструктивно революційні печі-кам’янки серії Магія Вогню і Еко для саун і лазень.

Також в 2013 році пройшла модернізація заводу на Україні з повною заміною обладнання на сучасні верстати ЧПУ. Відкрилася філія в Канаді і почалося проектування нових моделей камінів.

У 2017 році відкрилося виробництво камінів в Канаді. На основі випробувань, реєструються патенти на технології ефективного контролю і горіння вогню.

Пов'язані новини

Залиш свій коментар