Камінні топки Жарко у 2018 році

Камінні топки Жарко у 2018

Камінні топки Жарко, камінні дверки, печі-кам’янки для саун.

Завод Жарко виробляє камінні топки з повітряним опаленням і камінні топки з водяним опаленням,
камінні дверки на каміни і печі-кам’янки для саун.

Камінні топки Жарко у 2018 році пройшли чергове оновлення і модернізацію існуючих систем. Камінна топка Жарко – є вже не просто каміном, а визнаним ефективним, альтернативним, опалювальним осередком будинку.

В Канаді повітряні каміни AIR

В Канаді повітряні каміни AIR встановлюються в будинку, як єдине джерело тепла, в Україні каміни AIR в основному використовуються для резервного обігріву кімнати. В основному каміни з водяним контуром AQUA встановлюються в будинок, як єдине джерело тепла. Популярність водяного обігріву традиційна в Європі і в Україні. У ряді розвинених країн, таких як Німеччина, Норвегія та інших близько 40% будинків для опалення використовують каміни з водяним контуром. В Польщі відсоток опалення від каміна з водяною сорочкою досягає 50%, і це дані 2016 року.

Камінні топки Жарко з системою водяного опалення AQUA ввібрала в себе найпередовіші технології світу. Не дивлячись ні на що, каміни AQUA Жарко впевнено витісняють традиційні каміни в Україні та Європі. А завдяки відгукам споживачів, вони не залишають місця для критиків до інших альтернативних джерел.

Нові технології виробництва дали можливість виробляти безшовні дверки на камін, які збільшують не тільки довговічність, але також покращують герметичність каміна. Безшовні дверки на камін виготовляються з цільного листа металу на верстаті ЧПУ. Такий метод виготовлення набагато дорожче, ніж коли дверцята зварюються з профілю, тому як виготовлення профілю проходить без залишку металу, а виробництво дверки з цільного листа проходить з значними залишками металу. Наприклад одна дверка з цільного листа дорівнює трьом дверкам з профілю. В Європі цей метод не прижився через дороговизну. Наше рішення було в сторону якості, а не економії. І ми впевнені що майбутнє за якістю, а не за дешевизною.

Ми зі свого боку гарантуємо не тільки якість, але і підтримку від виробника в Україні. Для об’єктивних відгуків і запитань ми створили сторінку  facebook.

Пов'язані новини

Залиш свій коментар