11ибьо

Фірмовий магазин Жарко

У нашому магазині Жарко.
З 5 травня 2004 року була відкрита ПП по виробництву і монтажу дверцят в камін. Маленьке виробництво за короткий період часу виросло в повноцінний завод. На даний момент це вже Українсько Канадське підприємство.

Стратегія

Наша стратегія орієнтована на створення унікальних і якісних продуктів. Пошук унікальних технологій енергозбереження. Гармонійне співвідношення технологій в продуктах.

Дизайн

Унікальність нових стилів дизайну, гармонія з технічними особливостями продукту. Сучасний унікальний погляд, без орієнтації на наслідування або копіювання.

Підтримка

Підтримка продукту є для нас головним пріоритетом. Ви можете отримати загальну консультацію у менеджерів, технічну - у інженерів. Для зручності користування створена сторінка на Facebook і контактна форма на цьому сайті.

Наша команда

Наша команда професіоналів Жарко

Ірина

Власниця

Ірек

Інженер конструктор

Мар’яна

Менеджер оптових продажів

Роман

Директор Жарко

Іванна

Менеджер консультант

Антон

Менеджер консультант

Питання і відповіді на facebook

Камины Жарко

22-05,2018

Дверка пічна спарена. Новий проект заводу Жарко. Завдяки новій технології дверцята виготовляються без зварю...Прочитать больше

Дверка пічна спарена. Новий проект заводу Жарко. Завдяки новій технології дверцята виготовляються без зварювальних швів. Такі дверцята виготовляються з цілісного листа сталі без зварювання швів. Мають підвищену стійкість до теплових розширень та не деформуються при високих температурах. Повністю герметичні. Дверка зі склом дає можливість спостерігати за грою полум'я в печі. Пофарбовані жаростійкою порошковою фарбою дверцята залишаються, як нові, навіть після багаторазового використання в печі....